Projekt Współczucie

Projekt Współczucie

Kwestią jaką musimy rozwiązać jest to, jak sprawić, by troska i współczucie miały większe znaczenie niż samouwielbienie i różne nietrwałe rzeczy.  Odpowiedzią jest przebudzenie oświeconego umysłu duchowej świadomości.

Potrzebujemy nowego cudownego momentu w którym każdy zauważy, że jesteśmy w tym wszyscy razem, i że Ziemia jest naszą wspólną przestrzenią, za którą wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Star’s Edge® położyła fundament. Przyszłe pokolenia potrzebują skierować swoje największe wysiłki w kierunku zjednoczenia. Świat potrzebuje mniej supermocarstw, a więcej przyjacielskich wspólnot.

Możesz odegrać wielką rolę w tej przemianie.

Rozwiązaniem jakiego szukaliśmy jest więcej zgodności i współpracy, więcej uwagi skierowanej na służenie innym. Potrzebujemy stać się obywatelami planety.

Czy kiedykolwiek czułeś ciepło porannego słońca na twarzy? To tak odczuwa się przekaz z nieskończoności, to on inspiruje dobroć, miłość, współczucie. I to on sprawia, że łzy napływają nam do oczu, a współczucie do serca. Zwiększamy ilość współczucia na świecie…”

z wykładu Harrego Palmera

Ćwiczenie Współczucia

Podziel się Współczuciem z przyjaciółmi i ukochanymi osobami

Jeśli nie znasz języka angielskiego to pamiętaj ustawić polskie napisy.