Poznaj Harrego Palmera

Poznaj Harrego Palmera

Wizjonerskie idee będące podstawą Materiałów Avataru inkubowały się w umyśle Harrego Palmera przez 40 lat. Tak jak wielu z nas, Harry miał przebłyski zrozumienia odnośnie tego, jak działa kreacja, ale nie wystarczało mu to. W 1976 roku zrezygnował z nauczania i rozpoczął dekadę intensywnych badań nad świadomością.

W 1987 roku Harry stworzył Materiały Avataru, które zarysowały intrygującą serię psychicznych procesów. Właściwie zastosowane, ujawniają one wiele głębokich tajemnic ludzkiej świadomości. Rozwijając się, procedury te stały się paszportem umożliwiającym podróż do tajemnic wszechświata.

Praca Palmera jest jednym z tych rzadkich, ewolucyjnych kluczy, które nieoczekiwanie otwierają całkowicie nową domenę krajobrazu świadomości. Po raz pierwszy stało się możliwe pokazanie jasnego związku pomiędzy działaniem ludzkiej świadomości i ludzką technologią. Osoby studiujące narzędzia Avataru nie mają wątpliwości co do głębokiego wpływu wywieranego przez jego teksty na kolektywną świadomość świata.

W dniu dzisiejszym mieszcząca się na Florydzie Centrala Star’s Edge zarządza dziesięcioma tysiącami licencjonowanych nauczycieli Avataru (Mistrzami) w 72 krajach. Sieć ta jest nadzorowana przez administratorów oraz zespół doświadczonych, wykwalifikowanych mistrzów Avataru i trenerów z całego świata.

Harry Palmer - Twórca Narzędzi Avatar

Jaka jest niezbędna praca do wykonania na tej planecie?

„To, by uczynić nas bardziej obudzonymi, przypomnieć nam, że esencją naszej natury jest brak przemocy, oraz zwiększyć ilość współczucia i współpracy na Ziemi

Jeśli spaliłbyś strzałę zatrzymując ją w locie, i spojrzałbyś dalej wzdłuż jej lotu, zobaczyłbyś dokąd była skierowana. Jeśli zatrzymałbyś życie w locie i spojrzał wzdłuż jego toru, spostrzegłbyś, że jest skierowane ku oświeconej cywilizacji planetarnej. Nadzieją przyszłych pokoleń jest szansa, jaką mamy, by obudzić w sobie świadomość, która jest coraz bardziej odporna na irracjonalność i która jest wartościową mądrością.

Każda osoba, która staje się Avatarem, przesuwa zbiorową świadomość w kierunku większej tolerancji i zrozumienia. Pomagając sobie samemu Avatar pomaga wszystkim innym w tym samym czasie. Z Avatarem każdy wygrywa.

Przewiduj i zacznij celebrować świt oświeconej cywilizacji planetarnej.”Harry Palmer.