Doświadczenia studentów

Odblokowałem emocje!
Łukasz, Polska
Na Kursie Avatar odkryłem więcej niż się spodziewałem. Zobaczyłem jak wiele szkodliwych przekonań niosę ze sobą przez życie. Moment kiedy dokonuje się takiego odkrycia jest niewiarygodnie uwalniający, a kiedy zastosuje się ćwiczenia do kreowania wspierających przekonań wtedy zaczynają się cuda!

Lata temu jako schemat obronny zablokowałem odczuwanie emocji. Z czasem stało się to moim utrapieniem gdyż co to za życie bez doświadczania jego blasków i cieni? Dzięki pracy jaką wykonałem na Kursie Avatar mogę wreszcie powiedzieć, że wróciłem do żywych! Dziękuję za wszystko!
Lepsza wersja mnie!
Rachel Tooman- Australia
Drogi Harry,

Dziękuję za pomoc w pozbyciu się negatywnych łatek, jakie sobie przypinałam! Na tym Kursie Avataru doświadczyłam jaki jest związek pomiędzy moimi przekonaniami i moimi reakcjami na innych ludzi. Dzięki ćwiczeniom Listy Źródła i Uwolnienia Uwięzionej Uwagi zauważyłam, że te reakcje były produkowane właśnie przez mój opór w stosunku do naprawdę negatywnych przekonań jakie miałam w stosunku do samej siebie. Jakaż to wspaniała ulga dla mnie i innej osoby! Dziękuję też za ukazanie mi wartości pracy zespołowej i zdolności stania się lepszą wersją samej siebie! Czuję się z tym świetnie. Dziękuję, dużo miłości!
Wszystkie rasy i wszystkie religie
Lisa Perkins- Australia
Drogi Harry,

Cudownie jest doświadczyć tak wielu wielkich istnień w małych ciałach na Międzynarodowym Kursie Avatar. Dzieci są cudowne! Byłam zachwycona podziwiając dziecko będące Avatar Master pracujące z dzieckiem Studentem, nawet obserwowałam jedno pomagające w tłumaczeniu słów innego Avatar Master pracującego z ich młodszą siostrą. Dla mnie to zadziwiające jak dostępne są te materiały dla świadomości bez wgledu na duże ciała, małe ciała, wszystkie rasy, wszystkie religie, kultury, pochodzenie społeczne czy psychiczne predyspozycje. Patrząc na te dzieci widzę, jakie to może być proste, jakie lekkie, jak swobodne i nieskomplikowane. Wciąż jestem zadziwiona jaką łaską jest siedzieć w rogu sali i używając narzędzi Avatar Master podziwiać to wszystko, z oczami dziecka i z odczuwaniem całej sali. Dużo miłości!
Życie się zmienia
Brian O'Hagan- Australia
Drogi Harry,

Dziękuję za stworzenie narzędzi, które pomogły mi odmienić moje życie! Po ukończeniu wielu innych kursów i niemożności wyjścia z nich z jakimkolwiek poczuciem osobistej odpowiedzialności, Kurs Avatar naprawdę takie poczucie daje w dużo większym stopniu, niż po prostu jakiś kolejny kurs. To jest kurs zmiany życia i mogę zaświadczyć, że żaden wiek tego tak nie sprawi. Kiedy pierwszy raz przeszedłem obok Avatar Master na jakichś targach związanych z duchowością, ujęło mnie w niej bycie obecną, cierpliwość i poczucie komfortu z jakim odpowiadała mi na każde pytanie. Pierwsze narzędzie jakiego nauczyła mnie używać to było Ćwiczenie Współczucia. Po zaakceptowaniu jej zaproszenia na Kurs zauważyłem, że wszyscy Avatar Master byli obecni dokładnie w teraźniejszej chwili; żadnych dzwonków ani gwizdków – tylko oni, jako prawdziwa esencja samych siebie. To był punkt zwrotny od którego naprawdę zacząłem być zainteresowany tym co się dzieje. Przeszedłem przez to z tym uczuciem i właśnie skończyłem część Wynurzenie i Sekcję II. Muszę jeszcze skończyć Część III. Do zobaczenia na Kursie Czarodzieja w tym roku! Dziekuję, Harry.
Zmniejszyć cierpienie na świecie
Manuel Huelsmann, Niemcy
Kochany Harry,

Kiedy dziś chodziłem po zatłoczonych ulicach Delhi pomyślałem o Tobie i naszych przyjaciołach z Kursu Avatar. Jest tyle cierpienia na świecie, żebrzących dzieci, ludzi cierpiących na choroby, których już nie znamy w świecie zachodnim. Zdałem sobie sprawę, że mogę oddać wszystkie swoje pieniądze i nic się nie zmieni. Jedyną drogą, by naprawić tę nędzę jest zmienić kolektywna świadomość, zmienić nasze własne umysły z chciwości na współczucie. Nigdy wcześniej nie zdałem sobie sprawy z tego, że może to, co robimy to może jedyny sposób by ocalić ten świat i chciałem podziękować Ci za to, że mogę być tego częścią. Z Avatarem nie tylko zmieniasz swój umysł, z Avatarem czynisz ten świat lepszym miejscem.
Wsparcie najbliższych
Mary Ayoub- Australia
Cześć Harry,

Mój syn ma szesnaście lat i ma się bardzo dobrze dzięki Tobie i Twojej pięknej intencji dla ludzkości. Był na wszystkich kursach, włączając Masters i Wizard. Ma kontakt ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi i wszystkimi, którzy jego zdaniem są gotowi na Kurs Avatar. Twierdzi, że wszyscy są! Dostaje mnóstwo pozytywnych opinii o kursie od swoich przyjaciół, bo dzieli się z nimi wszystkimi swoimi życiowymi zmianami i informacjami ze stron internetowych o Kursie Avatar. Chciałabym się podzielić jedną z historii. Jego przyjaciel cierpi na „depresję” i mój syn był w stanie go wesprzeć przez bycie szczerym i prawdziwym jak narzędzia Avatar pomogły mu przezwyciężyć jego „depresję”. On naprawdę otwiera swoje serce przed ludźmi bo doświadcza drugiej strony- jest czystym przykładem ścieżki Avatara. Dziękuję za to, co robisz dla ludzi. Dziękuję Harry i Avro. Kochamy Was.
Odbudowa życia, kariery
Warren Nelson, USA
Cześć Harry,

Chciałem jeszcze raz Ci podziękować za całą pracę, jaką wykonałeś, by wprowadzić Avatar na świecie. Używam narzędzi regularnie i odkąd ponad dziesięć lat temu zrobiłem „Wynurzenie” i wszystkie kursy, włączając Wizard (i dwa cudowne staże) odbudowaliśmy z żoną nasze małżeństwo, wypuściliśmy w świat dwóch synów, którzy osiągają sukcesy, zmieniliśmy kierunek naszych karier, założyliśmy nową firmę a ja zacząłem biegać maratony. 2. Lipca biore udział w wyścigu na 50 mil! Mam nieskończoną wdzięczność dla Ciebie, Avry, wielu innych Trenerów i Masterów.
Ważne dla rozwoju
Beth White, Beth Edwards, Cata Low, Summer Jones, Beth Nelson- USA
Drogi Harry,

Jesteśmy naprawdę bardziej niż kiedykolwiek wdzięczni i poruszeni Twoją pracą i misją, i ogromem łaski jaka jest naszym udziałem - twoich Wykwalifikowanych Avatar Master.

Oto kilka przykładów, co powiedzieli nam naukowcy biorący udział w Konferencji Współczucia:

Ktoś z Uniwersytetu Stanford, (wcześniej z dobrze znanej Szkoły Osobistego Rozwoju): „Oh, jesteście grupą Avatar. Wszyscy tu mówią, jak dobrą robotę robią Avatarowie.”

Ktoś inny z Uniwersytetu w Teksasie powiedział: „O, jesteście z Avatar! Mam waszą kartę Ćwiczenie Współczucia wywieszoną w moim biurze. Kocham waszą pracę.”

Pewien doktor, tłumacz Dalai Lamy, powiedział: „Naukowcy muszą być naprawdę ostrożni, bo są pod lupą. Mogliby stracić swoje posady. To jest dla nich naprawdę duża zmiana - znaleźć się po stronie Współczucia i jest to także bardzo dla nich ekscytujące, że mogą zacząć szukać dróg udowodnienia, jak jest ważne. Taka perspektywa w świecie jest istotna dla ewolucji. Ludzie ufają nauce.”

Także miejscowy inżynier w drodze na Konferencję powiedział: „Ja tylko jestem inżynierem emerytem, ale zawsze byłem ciekaw mojego świata. Czuję, że jest jakaś całość, która próbuje się ujawnić i myślę, że to ma związek z tą pracą.”

Wszyscy byli wdzięczni za Projekt Współczucia i za Karty, które im wysłałeś.

Przesyłamy Ci mnóstwo miłości!
Wiele ziaren Współczucia
Bill Lee i „Columbus Team” - USA
Kochany Harry,

To była niezwykła przygoda, na Kursie Avatar w Columbus, w Ohio!

Z zespołem 15 osób, przekazaliśmy 1400 Kart Współczucia Lekarzom, Prawnikom, Pracownikom Socjalnym, Adwokatom, Prokuratorowi Generalnemu Ohio, Księgowym, Głównemu Sędziemu Magistratu, pracownikom hotelu, artystom i studentom. Nawiązaliśmy także połączenie z biurem Reprezentanta Stanu Ohio Tim'a Ryan'a w Waszyngtonie. Ostatnio napisał on książkę „Świadomy Naród” o używaniu medytacji w celu utworzenia lepszego społeczeństwa. Posłaliśmy do niego list, karty współczucia i broszurki „Co to jest Avatar?”

Połączyliśmy się także z dwoma sędziami, którzy są zainteresowani użyciem Avatar w szkoleniu prawników.

Ludzie byli bardzo poruszeni Twoim Projektem i bardzo wdzięczni i przejęci Kartami Współczucia. Kilkoro miało łzy wzruszenia w oczach, kiedy robili ćwiczenie.

Czujemy, że wiele ziaren zostało zasianych i kiełkuje by wzrosnąć do kursu Wizard.
Efekt rozprzestrzeniania się współczucia
Z.S.- Australia
Drogi Harry,

Chciałbym podzielić się tym, jak ludzie się otwierają dzięki Projektowi Współczucie. Uczę Służby Społecznej w T.A.F.E., największej organizacji zawodowego nauczania i treningów w Australii, jednej z największych na świecie. Podarowałem Karty Współczucia wszystkim moim studentom we wszystkich moich klasach. Wspólnie zrobiliśmy Ćwiczenie Współczucia i dyskutowaliśmy o używaniu współczucia w pracy socjalnej.

Jestem zarówno zdziwiony jak i pełen pokory wobec tego, jak niektórzy uczniowie przyjęli to ćwiczenie. Otrzymałem zwrotną odpowiedź od jednego z nich, który używał go każdego dnia w codziennym życiu i nawet stosował je w stosunku do członków rodziny, którzy także go używali. Efekt rozprzestrzeniania zaskoczył mnie i ucieszył. Poczułem się zaszczycony możliwością przekazania tego narzędzia ludziom. Jestem znany wśród kolegów jako człowiek współczucia, oni także przyłączyli się do ćwiczenia.

Dziękuję za wniesienie tak wielkiej przejrzystości w masowej świadomości! Z miłością!

Tutaj mogą znaleźć się także Twoje spostrzeżenia z pracy i rezultatów jakie osiągniesz na Kursie Avatar.
Przeczytaj więcej na Avatar Results (strona w języku angielskim).