Co to jest Avatar?

Co to jest Avatar?

Kurs Avatar jest 9-dniowym treningiem samodoskonalenia prowadzonym przez licencjonowanego Avatar Master. Daje on bardzo przydatne narzędzia, które są połączeniem zadań, ćwiczeń i procedur. Narzędzia te, prawidłowo zrozumiane i użyte w spektakularny sposób podnoszą Twoją zdolność do życia w sposób zamierzony. Są one wyjątkowo silne i skuteczne w przejmowaniu kontroli nad własnym życiem.

Jeśli chcesz zidentyfikować i pozbyć się sabotujących Cię przekonań lub zachowań,

Jeśli chcesz zbudować harmonijny związek,

Jeżeli chcesz odbudować swoje zdrowia, spokoju umysłu oraz usunąć zmartwienia i stres ze swojego życia – Kurs Avatar może Ci w tym pomóc

Kurs Avatar dostarcza raczej lekcji światowych (doświadczalnych), niż lekcji słownych (intelektualnych). Z tego powodu potrzebna jest obecność doświadczonego Mistrza Avatar, który przeprowadzi Cię przez Twoją własną eksplorację świadomości.

Od wprowadzenia w 1987 roku, ponad 100 tys. ludzi ze 130 krajów ukończyło Kurs Avatar, a spośród nich 23 000 zrobiło Kurs Mistrza, aby stać się licencjonowanym instruktorem. Został on przetłumaczony na 23 języki.

Dlaczego potrzebuję Kursu Avatar?

Bez treningu Avataru, życie ludzkie jest sterowane poprzez impulsy najgłębszych, najbardziej wypieranych, przeźroczystych (niewidzialnych) przekonań. Wyobraź sobie, że ludzie których najbardziej się boisz, najmniej lubisz i przez których zazwyczaj jesteś przytłaczany są automatycznie czynnikiem warunkującym 90% lub więcej Twoich decyzji. To jest życie bez Avataru.

Celem trzyczęściowego kursu jest przeprowadzenie Cię przez eksplorację Twojego własnego systemu przekonań i wyposażenie w narzędzia służące do modyfikowania rzeczy, które pragniesz zmienić. Kurs Avatar otwiera okno na wewnętrzny świat działania Twojej świadomości, z którego bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę – będziesz zadziwiony. Narzędzia Avataru nauczą Cię umiejętności i uruchomią zdolności jakich potrzebujesz, by w zamierzony sposób przebudować swoje życie.

Jaka jest struktura Kursów Avatar?

Warsztaty „Wynurzenie” (Część I Kursu), łączą cię ze świadomością i powodują, że zaczynasz zdawać sobie sprawę jak twoje przekonania wpływają na twoje życie. Rezultatem ćwiczeń są osobiste wglądy, a także możliwość rozpoczęcia dokonywania natychmiastowych zmian w twoim życiu. „Wynurzenie” jest oferowane jako samodzielne 2-dniowe warsztaty, lub jako pierwsze 2 dni pełnego Kursu Avatar. Po Wynurzeniu będziesz wiedzieć, czy Avatar jest, czy nie jest dla Ciebie.

W Warsztatach Wynurzenie używa się czterech książek: „Żyć w Sposób Zamierzony”, oraz „Wynurzenie”. Możesz kupić je wcześniej, jeśli chcesz.

Część II Kursu Avatar (Ćwiczenia) prowadzą cię do odzyskania połączenia z doświadczaną przez ciebie świadomością własnego istnienia i odzyskania zdolności swobodnego kreowania osobistej rzeczywistości.

Cześć III Kursu Avataru (Procedury) bada fundamentalne przekonania, które tworzą świat i ukazuje proste, bardzo skuteczne techniki zarządzania przekonaniami. Te techniki są używane w szeregu procedur w celu usuwania konfliktów, ograniczeń, trwałych uwarunkowań, nawet bólu.

Przejście całego Kurs Avatar zwykle zajmuje 9 dni.

Skąd możesz wiedzieć, że Kurs Avatar jest akurat dla ciebie?

Czy chciałbyś być wolny od starych ograniczeń, których nie chcesz i czynią cię nieszczęśliwym?

Czy chciałbyś dopasować swoje przekonania do celów, jakie chcesz osiągnąć?

Czy chciałbyś czuć się pewniej w umiejętności kierowania własnym życiem?

Czy chciałbyś doświadczyć wyższego, mądrzejszego, spokojniejszego sposobu wyrażania siebie?

Czy chciałbyś wznieść się ponad smutki i zmagania świata i zobaczyć, czym ona naprawdę są?

Czy chciałbyś doświadczyć stanu tradycyjnie określanego jako oświecenie?

Czy jesteś zainteresowany poprawieniem świata?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na jedno lub więcej pytań, to znaczy, że Kurs Avatar jest dla Ciebie.

Sprawdź tutaj co absolwenci mają do powiedzenia po ukończeniu kursów.

 

Czujesz, że chcesz doświadczyć narzędzi Avatar?