Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Wynurzenie® Warszawa

11 sierpnia @ 2:00 pm - 13 sierpnia @ 9:00 pm

Pln500

KIM JESTEM? DLACZEGO TUTAJ JESTEM? DOKĄD ZMIERZAM?

Wynurzenie pozwala na nowe podejście do tych odwiecznych pytań. Znajdziesz tu odpowiedzi poprzez badanie podstawowych struktur swojej własnej świadomości. To jest łatwiejsze, niż mogłoby ci się wydawać.

3-dniowe Warsztaty Wynurzenie są pierwszą częścią Kursu Avatar i są prowadzone przez licencjonowanych instruktorów (Avatar Masters).

Część I Kursu Avataru określa idee na temat związków pomiędzy przekonaniami i rzeczywistością. Idee te są poddawane różnym testom i badaniom (w grupach dyskusyjnych i podczas indywidualnych eksploracji) po to, abyś mógł sam zdecydować czy takie związki rzeczywiście istnieją.

Ćwiczenia zawarte w Wynurzeniu przenoszą cię za kulisy świadomości i umożliwiają przyjrzenie się planowi, według którego zaprojektowałeś i zbudowałeś swoje życie. Ta podróż owocuje intymnym związkiem z głębszym, bardziej współczującym i świadomym stanem istnienia co prowadzi cię do przebudzenia oraz do nieograniczonych możliwości życia w sposób zamierzony. W tej części odkrywasz moc uwagi i budzisz swoją wolę, oraz odkrywasz i zmieniasz nieświadome przekonania które rządzą Twoim życiem, i być może sabotują Twoje cele.

3-dniowe Warsztaty Wynurzenie Online kosztują 500zl + $10 podręcznik Wynurzenie w formie PDF.

Szczegóły

Start:
11 sierpnia @ 2:00 pm
Koniec:
13 sierpnia @ 9:00 pm
Koszt:
Pln500
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Cały Świat
Polska
Strona internetowa:
avatarpolska.pl

Organizatorzy

Maryla Wiśniewska
Aneta Wróbel
Ania Zareba
Izabela Bukowska- Chądzyńska

Zainteresowany którymś z wydarzeń? Skontaktuj się z nami koniecznie!